O nas: bramy garażowe Kraśnik

W firmie "Iskra Garaże" od lat produkujemy i montujemy konstrukcje stalowe. Nasza siedziba mieści się w mieście Kraśnik. Od przyjazdu do nas materiałów najwyższej jakości, do zakończenia montażu na zleconym terenie, działamy z precyzją i dokładnością do najmniejszych szczegółów. Wiemy, że dzięki temu nasze konstrukcje stalowe przez wiele lat będą wypełniać role jaką im Państwo przypisujecie. W naszej ofercie znajdziecie: bramy garażowe, roletowe, segmentowe, konstrukcje stalowe, napędy do bram.

napędy do bram Kraśnik

Użyteczność i wielofunkcyjność

Głównym profilem naszej działalności jest produkcja oraz montaż konstrukcji stalowych. Największą popularnością cieszą się garaże blaszane, bramy garażowe oraz napędy do bram Kraśnik, jednak nasze konstrukcje stalowe znajdują znacznie więcej zastosowań, takich jak hale czy magazyny. Sposobów w jakie nasi Klienci wykorzystują nasze produkty nie da się nawet wymienić. Wszystkie natomiast mogą poszczycić się precyzją wykonania a co za tym idzie wytrzymałością i odpornością na warunki zewnętrzne.

Jakość i zaufanie

Proste i wytrzymałe, precyzyjnie złożone i dokładnie zamontowane konstrukcje stalowe, mogą służyć przez wiele lat. Dlatego też nasza firma stała się rozpoznawalną i cenioną marką na rynku konstrukcji stalowych. Konstrukcje naszego autorstwa znajdują się już na nie jednej działce, a ze względu na ich wytrzymałość, pozostaną tam na długie lata, odpowiednio spełniając swoją rolę. Niektóre z nich można obejrzeć w zakładce Realizacje. W swojej ofercie posiadamy, również bramy segmentowe, roletowe oraz napędy do bram.

bramy garażowe Kraśnik
bramy Kraśnik

Bramy garażowe Kraśnik, Bramy Kraśnik, Bramy roletowe Kraśnik, Bramy segmentowe Kraśnik, Konstrukcje stalowe Kraśnik, Napędy do bram Kraśnik

1052036

Kontakt

Telefon

(+48)663 310 306

E-mail

iskraadam08@gmail.com

Adres

ul. Północna 27

23 - 200 Kraśnik

Godziny otwarcia

 • Pon

  08:00 - 18:00

 • Wt

  08:00 - 18:00

 • Śr

  08:00 - 18:00

 • Czw

  08:00 - 18:00

 • Pt

  08:00 - 18:00

Bramy garażowe Kraśnik, Bramy Kraśnik, Bramy roletowe Kraśnik, Bramy segmentowe Kraśnik, Konstrukcje stalowe Kraśnik, Napędy do bram Kraśnik

Znajdź na stronie


bramy segmentowe Kraśnik konstrukcje stalowe Kraśnik napędy do bram Kraśnik bramy garażowe Kraśnik bramy Kraśnik