O nas: bramy garażowe Kraśnik

W firmie "Iskra Garaże" od lat zajmujemy się produkcją i montażem konstrukcji stalowo-blaszanych. Nasza siedziba mieści się w Kraśniku. Od przyjazdu do nas materiałów najwyższej jakości, do zakończenia montażu na zleconym terenie, działamy z precyzją i dokładnością do najmniejszych szczegółów. Wiemy, że dzięki temu nasze konstrukcje przez wiele lat będą wypełniać role jaką im Państwo przypisujecie.

napędy do bram Kraśnik

Użyteczność i wielofunkcyjność

Głównym profilem naszej działalności jest produkcja oraz montaż konstrukcji stalowych. Największą popularnością cieszą się garaże blaszane, bramy garażowe oraz kojce dla psów, jednak nasze konstrukcje znajdują znacznie więcej zastosowań, takich jak hale czy magazyny. Sposobów w jakie nasi Klienci wykorzystują nasze produkty nie da się nawet wymienić. Wszystkie natomiast mogą poszczycić się precyzją wykonania a co za tym idzie wytrzymałością i odpornością na warunki zewnętrzne.

Jakość i zaufanie

Proste i wytrzymałe, precyzyjnie złożone i dokładnie zamontowane, mogą służyć przez wiele lat. Dlatego też nasza firma stała się rozpoznawalną i cenioną marką na rynku konstrukcji stalowych. Konstrukcje naszego autorstwa znajdują się już na nie jednej działce, a ze względu na ich wytrzymałość, pozostaną tam na długie lata, odpowiednio spełniając swoją rolę. Niektóre z nich można obejrzeć w zakładce Realizacje.

bramy garażowe Kraśnik
bramy Kraśnik

Bramy garażowe Kraśnik, Bramy Kraśnik, Bramy roletowe Kraśnik, Bramy segmentowe Kraśnik, Konstrukcje stalowe Kraśnik, Napędy do bram Kraśnik

282281

Kontakt

Telefon

(+48)663 310 306

E-mail

iskraadam08@gmail.com

Adres

ul. Północna 27

23 - 200 Kraśnik

Godziny otwarcia

 • Pon

  08:00 - 18:00

 • Wt

  08:00 - 18:00

 • Śr

  08:00 - 18:00

 • Czw

  08:00 - 18:00

 • Pt

  08:00 - 18:00

Bramy garażowe Kraśnik, Bramy Kraśnik, Bramy roletowe Kraśnik, Bramy segmentowe Kraśnik, Konstrukcje stalowe Kraśnik, Napędy do bram Kraśnik

Znajdź na stronie


bramy segmentowe Kraśnik konstrukcje stalowe Kraśnik napędy do bram Kraśnik bramy garażowe Kraśnik bramy Kraśnik