Bramy garażowe Kraśnik

W ofercie posiadamy szeroki wybór bram garażowych Kraśnik. Różnią się one metodą zamocowania i co za tym idzie także otwierania. Dotychczasowo najbardziej popularnymi bramami, były bramy garażowe rozwierane (zwykłe bramy jedno lub dwuskrzydłowe, otwierane na boki), jednak powoli są one wypierane przez bramy uchylne (płytowe) i segmentowe górne. Jedną z przyczyn jest fakt, że do bram garażowych rozwieranych trudniej jest zamontować mechanizm automatycznego otwierania.

Bramy garażowe segmentowe "Iskra Garaże" Kraśnik otwierają się pionowo w górę, w stronę stropu – złączone segmenty, prowadzone są na rolkach po prowadnicach – jest to ergonomiczne rozwiązanie sprawiające, że miejsce w środku garażu zostaje dzięki temu zaoszczędzone, a przed wejściem do garażu nie jest potrzebne dodatkowe miejsce do wygodnego otwierania i zamykania bramy garażowej. Można obsługiwać ją ręcznie lub automatycznie - w obu tych przypadkach proces zamykania bramy garażowej jest prosty i bezpieczny. Bramy są właściwie zabezpieczone – wyposażone w nieskomplikowane i efektywne systemy fizycznego zabezpieczenia przed nieuprawnionym wejściem do garażu – zamek i rygiel. Gwarantują skuteczną izolację cieplną i dźwiękową garażu, za sprawą tego, że stworzone są z segmentów o grubości 40 mm wypełnionych pianką poliuretanową, a naokoło płaszczyzny bramy garażowej montowany jest system trwałych uszczelnień.

bramy roletowe Kraśnik
bramy segmentowe Kraśnik

"Iskra Garaże" Kraśnik zapewnia tylko najnowocześniejsze i najbardziej komfortowe patenty, dopasowane do każdego garażu. Bramy garażowe segmentowe i rolowane gwarantują optymalne zagospodarowanie przestrzeni w garażu, długoletnie, komfortowe użytkowanie, efektywną ochronę garażu, a także jego wizualnie atrakcyjne wykończenie.

Najczęściej proponowanym rodzajem bram garażowych są bramy segmentowe. Cechują się one łatwością korzystania, świetnymi właściwościami termoizolacyjnymi i wyróżniającą się estetyką.

Bramy te są zawsze ocieplone, za sprawą tego, że ich segmenty są uzupełnione pianką poliuretanową o grubości 40 lub 60 mm. Segmenty są złączone zawiasami. Przy otwieraniu bramy garażowej poruszają się po prowadnicach pionowo do góry, a następnie pod sufit garażu.

konstrukcje stalowe Kraśnik

Bramy garażowe Kraśnik, Bramy Kraśnik, Bramy roletowe Kraśnik, Bramy segmentowe Kraśnik, Konstrukcje stalowe Kraśnik, Napędy do bram Kraśnik

236567

Kontakt

Telefon

(+48)663 310 306

E-mail

iskraadam08@gmail.com

Adres

ul. Północna 27

23 - 200 Kraśnik

Godziny otwarcia

 • Pon

  08:00 - 18:00

 • Wt

  08:00 - 18:00

 • Śr

  08:00 - 18:00

 • Czw

  08:00 - 18:00

 • Pt

  08:00 - 18:00

Bramy garażowe Kraśnik, Bramy Kraśnik, Bramy roletowe Kraśnik, Bramy segmentowe Kraśnik, Konstrukcje stalowe Kraśnik, Napędy do bram Kraśnik

Znajdź na stronie


ZamknijSerwis używa plików cookies w celu identyfikacji i konfiguracji użytkownika, sesji, statystyk. Więcej informacji dostępne TUTAJ.

bramy garażowe Kraśnik bramy Kraśnik bramy roletowe Kraśnik bramy segmentowe Kraśnik konstrukcje stalowe Kraśnik