Bramy garażowe Kraśnik

W ofercie posiadamy szeroki wybór bram garażowych Kraśnik oraz napędy do nich. Różnią się one metodą zamocowania i co za tym idzie także otwierania. Dotychczasowo najbardziej popularnymi bramami, były bramy garażowe rozwierane (zwykłe bramy jedno lub dwuskrzydłowe, otwierane na boki), jednak powoli są one wypierane przez bramy uchylne (płytowe) i segmentowe górne. Jedną z przyczyn jest fakt, że do bram garażowych rozwieranych trudniej jest zamontować mechanizm automatycznego otwierania.

Bramy garażowe segmentowe "Iskra Garaże" Kraśnik otwierają się pionowo w górę, w stronę stropu – złączone segmenty, prowadzone są na rolkach po prowadnicach – jest to ergonomiczne rozwiązanie sprawiające, że miejsce w środku garażu zostaje dzięki temu zaoszczędzone, a przed wejściem do garażu nie jest potrzebne dodatkowe miejsce do wygodnego otwierania i zamykania bramy garażowej. Można obsługiwać ją ręcznie lub automatycznie - w obu tych przypadkach proces zamykania bramy garażowej jest prosty i bezpieczny. Bramy są właściwie zabezpieczone – wyposażone w nieskomplikowane i efektywne systemy fizycznego zabezpieczenia przed nieuprawnionym wejściem do garażu – zamek i rygiel. Gwarantują skuteczną izolację cieplną i dźwiękową garażu, za sprawą tego, że stworzone są z segmentów o grubości 40 mm wypełnionych pianką poliuretanową, a naokoło płaszczyzny bramy garażowej montowany jest system trwałych uszczelnień. 

bramy roletowe Kraśnik
bramy segmentowe Kraśnik

"Iskra Garaże" Kraśnik zapewnia tylko najnowocześniejsze i najbardziej komfortowe patenty, dopasowane do każdego garażu. Bramy garażowe segmentowe i bramy roletowe gwarantują optymalne zagospodarowanie przestrzeni w garażu, długoletnie, komfortowe użytkowanie, efektywną ochronę garażu, a także jego wizualnie atrakcyjne wykończenie.

Najczęściej proponowanym rodzajem bram garażowych są bramy segmentowe. Cechują się one łatwością korzystania, świetnymi właściwościami termoizolacyjnymi i wyróżniającą się estetyką.

Bramy te są zawsze ocieplone, za sprawą tego, że ich segmenty są uzupełnione pianką poliuretanową o grubości 40 lub 60 mm. Segmenty są złączone zawiasami. Przy otwieraniu bramy garażowej poruszają się po prowadnicach pionowo do góry, a następnie pod sufit garażu.

konstrukcje stalowe Kraśnik

Bramy garażowe Kraśnik, Bramy Kraśnik, Bramy roletowe Kraśnik, Bramy segmentowe Kraśnik, Konstrukcje stalowe Kraśnik, Napędy do bram Kraśnik

425549

Kontakt

Telefon

(+48)663 310 306

E-mail

iskraadam08@gmail.com

Adres

ul. Północna 27

23 - 200 Kraśnik

Godziny otwarcia

 • Pon

  08:00 - 18:00

 • Wt

  08:00 - 18:00

 • Śr

  08:00 - 18:00

 • Czw

  08:00 - 18:00

 • Pt

  08:00 - 18:00

Bramy garażowe Kraśnik, Bramy Kraśnik, Bramy roletowe Kraśnik, Bramy segmentowe Kraśnik, Konstrukcje stalowe Kraśnik, Napędy do bram Kraśnik

Znajdź na stronie


bramy garażowe Kraśnik bramy Kraśnik bramy roletowe Kraśnik bramy segmentowe Kraśnik konstrukcje stalowe Kraśnik